درباره ما | hefazsazan

درباره ما

کارگاه تولیدی

چرا حفاظ بوته ای؟


812318210_8163 (1)
 • 1

  امنیت بیشتر

  حفاظ‌های بوته‌ای به دلیل عرض زیاد و پیکانی نوک تیز، هیچ گونه جای دست آویز و ایستادن برای سارقان باقی نمی‌گذارند و عملاً عبور از آن‌ها غیر ممکن است.
 • 2

  هزینه کمتر

  این نوع حفاظ‌ها نسبت به سایر حفاظ‌ها (حفاظ میله‌ای نوک تیز) هزینه‌ای کمتر دارند به طوری که در سایز‌های مختلف بین 20 تا 30 درصد صرفه جویی در هزینه را در پی دارند.
 • 3

  زیبایی

  حفاظ بوته‌ای که با الهام از بوته‌های خار و کپر ساخته شده‌اند علاوه بر امنیت بیشتر نسبت به حفاظ‌های سنتی، زیباتر بوده و نمایی چشم نواز به ملک شما می‌دهند.
 • 4

  رنگ کوره‌ای (الکترواستاتیک)

  رنگ سایر حفاظ‌ها معمولا از نوع رنگ‌های روغنی معمولی می‌باشند که در تماس با باران، رطوبت و نور خورشید جلوه خود را از دست داده و بعد از مدتی پوسیده شده و از بین می‌روند. حفاظ بوته‌ای شرکت حفاظ بان تماماً با پوشش رنگ کوره‌ای می‌باشند که تضمین کننده ماندگاری رنگ حفاظ‌هاست.
 • 5

  سایز‌های متنوع

  حفاظ بوته‌ای متناسب با ارتفاع دیوارها در 4 سایز 70، 80، 90 و 100 سانتی متر عرضه می‌گردد که با توجه به درخواست مشتریان گرامی امکان تغییر ارتفاع نیز وجود دارد.
 • 6

  نصب سریع و آسان

  نصب سایر حفاظ‌ها مراحل متعدد، دشوار و هزینه بری از جمله: ساخت، رنگ، زمان طولانی مدت نصب و ... دارد اما حفاظ بوته‌ای به صورت شاخه‌های 2 متری رنگ شده آماده نصب می‌باشند و بدون کمترین آسیب‌های جانبی در اسرع وقت نصب می‌گردد. اabout


گروه تولیدی حفاظ بان

شرکت حفاظ بان با هدف تولید و عرضه حفاظ بوته‌ای با کادری مجرب در کارگاهی به وسعت 2000 متر مربع واقع در 20 کیلومتری جنوب غربی تهران تأسیس گردید. تجربه پیشین ما در ساخت و نصب انواع حفاظ سنتی ما را بر آن داشت تا با تولید این نوع از حفاظ، تجربه شیرین احساس امنیت را با شما گرامیان به اشتراک بگذاریم. این شرکت تاکنون بالغ بر 20000 متر پروژه را به اتمام رسانده و بیش از 2500 متر پروژه در دست اجرا دارد. شعب پست بانک، بانک انصار، شرکت زربال طیور، شرکت دخانیات تهران، شرکت نما سازه جنوب، و بسیاری از مجتمع‌های ویلایی اطراف تهران،از جمله سوابق کاری این شرکت می‌باشد. این شرکت در راستای حمایت از حقوق مشتریان، علاوه بر خدمات مشاوره و بازدید رایگان، نصب رایگان را نیز به مجموعه خدمات خویش افزوده است. ما بر این باوریم که حفاظ بوته‌ای به دلیل قیمت ارزان‌تر و ایمنی بیشتر در آینده نه چندان دور جایگزین سایر حفاظ‌ها خواهد شد. افزایش روز افزون میزان تولید این شرکت با توجه به ازدیاد درخواست‌ها گواه بر این مدعاست.

jjj